Başlangıç / Hakkında

Hakkında

Sitemiz 2017’nin bir yaz günü “İndirmeden İzleyemeyenler İçin” sloganıyla açıldı. Şöyle bir amaçlarımızı sıralayacak olursak:

wink Temel amacımız yabancı dizileri HDTV, WEBDL,720p veya 1080p sürümlerini indirmeye sunmak.

wink Sitemiz Türkiye’de sadece dizi indirme yayınları paylaşmaya odaklanmış şu an tek sitedir. 

wink Sitemiz genel olarak tüm yayınlarda turbobit ve torrent indirme linklerine yer vermekle birlikte bunların yanında size alternatif indirme linkleri de sunar. Biz size turbobit premium alıp bir çok diziyi kafanız rahat bir şekilde indirmenizi öneriyoruz.

wink Kaliteden ödün vermeyeceğimizi, siteyi reklamlara boğmayacağımıza garanti veriyoruz.

 

Neden Dizi İndirmeliyiz İzlemek Varken..

Açıkçası ben ülkemizde dizi/film izlemek için internet altyapısının zayıf kaldığını düşünüyorum. Bir çok kez şahsen ben de dizi izlerken video dondu ve bu çok sinir bozucuydu. Bir süre sonra yani yaklaşık 3-4 yıldır indirip izlemeye başladım ve bu rahatlık gerçekten çok iyi. Yani 0 takılma 0 sorun, istediğin yerde duraklat oynat kapat geri aç.. Ayrıca izleme sitelerinin abartı reklam yayınlamaları da indirmek için bir sebep. Yani kafam rahat olsun dizilerim şöyle kenarda dursun, istediğimde açayım ve takılmadan izleyeyim diyorsanız, aynı kafadayız 🙂

Admin Hakkında

Bir çok dizide şahsi yorumlarım olacağı için buraya 1-2 satır karalamak istedim. Ben 25 Yaşında bir öğretmenim. Sizler gibi ben de dizi manyağıyım smiley En az 3 diziyi aynı anda takip etmeden yapamayanlardanım. Ama sanırım çok seçiciyim, bir diziyi beğenmem için ciddi manada kaliteli ve bana hitap edecek şekilde olması gerekiyor. Takip ettiğim dizileri kesinlikle indirip altyazısıyla izlerim. Bazen hem ingilizce altyazı hem Türkçe altyazı aynı anda videoya ekleyip izliyorum, ingilizcemi ciddi manada geliştiriyor.

Yani kısacası bende bu satıları okuyan aynı sen gibiyim.. Eksiğim fazlam yok, bu tutkumla ilgili site açıp, indirip izlemek isteyen herkese yardımcı olmak ve dizifanlarının buluştuğu bir platform oluşturmak amacındayım. Hatamız oluyorsa affola, sağlıcakla, iyi seyirler.