Başlangıç / Turbobitten Premium Nasıl Alınır?

Turbobitten Premium Nasıl Alınır?

enlightened Turbobitten premium almak için öncelikle şu linkten ücretsiz olarak kaydolun

enlightened Kaydolduktan sonra aşağıdaki dosyaya tıklayın:

 

  Premium Almak İçin Öncelikle BURAYA Tıklayın..

 

 

enlightened Sonraki aşamaları resimli olarak anlattık. Kırmızı okların belirttiği yerlere tıklayın ve görsellerdeki açıklamaları okuyun. Oldukça basit bir işlem arkadaşlar.

1

2

3

 

 

4

 

 

5 ve son

 

 

♦ Akla takılabilecekler

 

indecision Premium alırsam falanca dosyayı kaç saatte indiririm?

* Dosya boyutuna göre değişir. Turbobit premium aldığınızda turbobit sizin en yüksek hızınızla indirme yapmanıza olanak sağlar. Yani sizin hızınız saniyede 300 kb ise bu hızla indirirsiniz, 1.5 MB ise bu hızla indirirsiniz. Bu tamamen sizin hızınızla alakalıdır, turbobit sizin internet hızınızın en üst seviyesini kullanmanızı sağlar.

indecision Nasıl Güvenebilirim?

* Her gün yüzlerce kişi turbobitten premium almakta ve herhangi bir sorun yaşamamakta. Yine de sorun yaşarsanız support.turbobit.net adresinden ticket oluşturup yetkililere ulaşabilirsiniz.

indecision Etkinleştirme kodu gelmedi?

* Etkinleştirme kodu bazen geç gelebiliyor. En fazla 5 dakika bekleyin gelecektir. Gelmezse hattınızı farklı bir telefona takmayı deneyin.

smiley Turbobit ile alakanız var mı, siz müşteri hizmetleri misiniz?

* Hayır arkadaşlar dosya yükleme haricinde herhangi bir bağımız yok. Biz de sorun yaşadığımızda sizin gibi ticket açıyor cevap bekliyoruz.

indecision Bu işten kârınız nedir?

* Bizim sitemizde yayınladığımız linkler üzerinden premium alırsanız (veya bu yayındaki dosyamız üzerinden) turbobit bize çok az da olsa prim veriyor. Bununla genelde site masraflarımızı(sunucu, kodlama vs.) karşılıyoruz.

frown Alıp almamak arasında kararsız kaldım..

* Biz burada bir şey satmaktan çok tavsiye ediyoruz. Şahsen ben bir admin olarak premiumlu turbobit kullanıyorum. Onlarca site turbobit dosya paylaşıyor sadece biz değil. Premium hesabınızla onlarca siteden oyun, program, film vs. indirebiliyorsunuz.

 

Aklınıza takılan başka bir soru varsa yorum bırakarak sorabilirsiniz. Bizim dosyamız üzerinden premium alıp bize katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.heart

TAVSİYEMİZ VAR: Hızlı ve sorunsuz bir indirme için SMS ile turbobitten premium alabilirsiniz, TIKLAYINIZ!